„Wystarczy dobry człowiek, by pojawiła się nadzieja.” - to słowa Papieża Franciszka na sobotę 20 października. W ten przedwyborczy dzień młodzicy Vol-Tricka postanowili wyciągnąć z domu zestresowanych rodziców i wspólnie udać się na niejednokrotnie pełny napięcia relaks. Artur Jeż wraz z Zuzią, Maciejem i Miłoszem Zimoch wyjechali do Warszawy na turniej STM i STMM.

Po całodziennych potyczkach nasi zawodnicy przywieźli do domu srebrny medal. Nagroda ta przypadła parze mieszanej - Miłosz i Zuzanna Zimoch.

Wyniki Warszawa: Link

Podobnie najmłodszy gracz Bruno Misiak nie mógł usiedzieć na miejscu i wraz z rodzicami powędrował do Komprachcic k/Opola na VI Memoriał Mariana Krasowskiego. Tam po bardzo dobrych grach w grupie oraz ćwierćfinale awansował do strefy medalowej kat. U9. W pojedynku o finał nasz Bruno mocno się stresował i mimo ambitnej walki musiał uznać wyższość rywala. Końcowy wynik badmintonisty Vol-Tricka to wysokie trzecie miejsce w silnie obsadzonych zawodach. Organizatorzy dla triumfatorów zapewnili super nagrody, była fajna zabawa, nie zabrakło wielkich emocji i krokodylich łez.

Wyniki Komprachcice: Link

Gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom dobrych wyników na sobotnich zawodach, a dorosłym graczom i sympatykom życzymy już tylko dużo spokoju i relaksu po zakończonej właśnie batalii wyborczej. Według młodzieżowego slangu "luzik".

Nasi Sponsorzy

Patroni medialni

YouTube Vol-trick