Sianów 22 listopada, zawodnicy kat. U15 z całej Polski rozpoczynają czterodniowy turniej na który czekają cały rok. Nie może być inaczej, to Mistrzostwa Polski Młodzików. Z kępińskiego klubu do nadmorskiej miejscowości wraz z rodzicami wyjechała piątka zawodników. Zuzanna, Maciej i Miłosz Zimoch oraz Dawid Lewandowski i Julia Fras reprezentowali Vol-Trick na tamtejszych boiskach od czwartkowych kwalifikacji.

Wszyscy zaczęli od gier pojedynczych. Julia i Dawid niestety przegrali już w pierwszej rundzie, nasze trojaczki stać było tego dnia na jedno zwycięstwo, drugie mecze każdego z nich pomimo walki kończyły się porażkami. Czas na sen i gramy dalej. W piątkowy poranek rozpoczęły się gry podwójne. Tutaj najmniej doświadczeni oraz zgrani musieli ponownie przełknąć gorycz porażki. Na polu boju pozostała już nasza ostatnia nadzieja i zarazem duet na który najbardziej liczyliśmy czyli debel Maciej i Miłosz Zimoch. Chłopcy swój pierwszy mecz wygrali gładko do 10 i 16. O godz. 17.15 w drugiej rundzie coś jednak pękło i nasi musieli pożegnać się z MP oddając przeciwnikom dwa sety do 15 i 17. Szkoda, iż praca w całym sezonie nie przyniosła oczekiwanych rezultatów na najważniejszej imprezie roku. Mamy nadzieję, że w przyszłości żaden Black Friday nie będzie miał wpływu na wyniki i dyspozycje graczy Vol-Tricka.

Czekamy na ostatnie występy naszych w Puszczykowie 8 grudnia na Mistrzostwach Okręgu.
Najważniejszy turniej w Wielkopolsce wyłoni najlepszych w województwie, wśród których zapewne nie zabraknie zawodników z naszego miasta.

Wyniki: Link

Koniec roku to również zakończenie zmagań dzieci z kat. U9 i U11 w ramach Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów. W niedzielę 25 listopada Puszczykowo gościło 48 młodych badmintonistów na finale ligi jako Turniej Masters. Po raz piąty nasz Bruno Misiak spotykał się z przeciwnikami z naszego województwa. Tym razem w grupie zajął 2 miejsce i w dalszej części zawodów systemem pucharowym grał o miejsca 6-10. Tutaj nie dał już szans rywalom i po trzech zwycięstwach zajął 6 miejsce. W końcowej klasyfikacji Bruno zajął wysokie 5 miejsce w Wielkopolsce plasując się tuż za zawodnikami z Poznania i Ostrowa. Gratulujemy naszemu najmłodszemu zawodnikowi i również czekamy na występy młodego Misiaka na ostatnim turnieju tego roku 8 grudnia również w Puszczykowie.

Wyniki: Link

Nasi Sponsorzy

Patroni medialni

YouTube Vol-trick